Головна
  Мапа сайту
 
Головна > Корисна інформація > Наш відпочинок    [Повернутися Назад ]

Хто добре працює - просто зобов'язаний добре відпочивати. А колективний відпочинок - запорука гарного настрою і доброзичливих взаємовідносин. Поїздки на Буковель, в долину Нарцизів, на озеро Синевір, до кришталевих печер, Нирківського водоспаду та на Кашперівське водосховище, просто за місто у відпочинкові зони запам'ятаються нам назавжди. 

Відпочинковий комплекс "Явір Агро" знаходиться в с. Середній Майдан Надвірнянського р-ну www.agro.yavir0-54.com.ua Тел. 066-479-80-03

Літо - найкраща пора року!

 

 

26 червня 2010 року водії таксі "Явір" прийняли участь у футбольному турнірі серед команд служб таксі м. Івано-Франківська. Почесне друге місце і трофейний кубок завойовані у справедливій боротьбі, чим і пишаємось!

 

 

Відпочинок у горах - найкращий відпочинок. Незабутнє свято полонини в Косові.

13 червня 2010р. наші водії прийняли участь в перегонах на Микитинецькому автодромі. Виграти не виграли, зате позмагалися. Молодці!

Проведення даних змагань ініціювала адміністрація автодрому, її партнерами стала Професійна спілка таксистів України в Івано-Франківській області, нічний клуб  "Вавілон" та представник в західному регіоні "Michelin".

 


Галерея відпочинку колективу

 

 

 

 

 

Меню