Головна
  Мапа сайту
 
Головна > Корисна інформація > Цікаві місця Прикарпаття    [Повернутися Назад ]

Підрозділи : [Ворохта] [Верховина] [Богородчани] [Галич] [Городенка] [Івано-Франківськ] [Коломия] [Косів] [Криворівня] [Микуличин] [Надвірна] [Осмолода] [ТК Буковель] [Рогатин] [Татарів] [Яблуниця] [Яремче] [Легенди і міфи Карпатського краю]

Карпати - найчарівніша місцина Західної України, земля зі своїми древніми міфами й легендами, заколисана співом сопілок - справжня скарбниця старовинних звичаїв, обрядів, традицій. Карпатський край своєрідний і колоритний, прекрасний у будь-яку пору року.

Тут є все для відпочинку та оздоровлення - кришталево-чисте цілюще повітря, чарівна природа, сучасний комфорт, давні традиції,  лікувальні мінеральні води та доброзичливість місцевого населення, шалена енергетика.  Відпочинок серед природи дозволить вам не тільки відчути себе в гармонії з навколишнім середовищем, а й пізнати культуру корінного населення, насолодитися гостинністю місцевих жителів та плодами їх працьовитості. Саме завдяки цим факторам все частіше і частіше маршрутами туристичних стежок і у затишних пансіонатах можна зустріти гостей з різних країн. Динамічний розвиток туристичної галузі на Прикарпатті приваблює до нашого краю велику кількість відпочиваючих та туристичних груп. Але нерідко гості нашого краю зустрічаються з проблемами транспорту.

.У цьому розділі ми хочемо допомогти всім, хто щирим серцем любить українські Карпати та їхній величний, могутній дух, хто прагне на повні груди вдихнути аромат неповторного карпатського повітря, познайомитися з прекрасними місцями відпочинку, а також з колективом таксі «Явір», який має чималий досвід в організації транспортних перевезень населення та гостей краю.

 

 

Меню