Головна
  Мапа сайту
 
Головна > Послуги > Доставка > Квітів    [Повернутися Назад ]

Квіти –  та частина природи, яка робить людей ближчими. Вони здатні зламати незримі прешкоди і звести міцні мости між нами. Щоб подарувати квіти, зовсім не обов’язково ждати особливого випадку. Доставляти їх і дарувати - досить давня традиція. Навідміну від інших подарунків, квіти можна дарувати у будь-якому випадку, у любу пору року, і букет свіжих квітів буде доречним завжди за будь-якої нагоди. Невипадково, що жодне святкування, жодна значна подія в житті людини або цілого колективу не обходиться без квітів.

Пропонуємо Вам скористатися послугою таксі «Явір 1554» та «Явір 1616»- доставка квітів.

 

Одне із основних завдань доставки замовлених Вами квітів - своєчасність. Дата і час доставки залежатимуть від оперативності прийняття замовлення, узгодження всіх нюансів, вартості доставки і її оплати. Доставку квітів по місту Івано-Франківськ ми зможемо виконати лише на наступний день після попередньої оплати доставки. Тому просимо Вас заздалегідь подбати про замовлення, щоб ми змогли вчасно виконати Вашу просьбу. 

 

У нас Ви можете замовити варіанти букетів за індивідуальним замовленням, самостійно скласти композицію. Ми будемо старатися врахувати всі Ваші побажання. Опишіть, будь ласка, як можна точніше у вікні оформлення замовлення, яким Ви б хотіли бачити букет, кому і з якої нагоди він назначений і орієнтовну його вартість. Залишіть свої контактні дані – телефон, E-mail. Ми зв'яжемося з Вами і додатково обговоримо умови доставки. Момент вручення доставленого букету за Вашим бажанням ми відзнімемо фотоапаратом і вишлемо Вам фото.

Якщо Ви бажаєте оплатити послугу доставки в українських гривнях, гроші слід перерахувати на картку ПриватБанку:

5168 7420 6040 3288, власник картки - Рибак Михайло Васильович 

 

Замовляйте у таксі "Явір 1554" та "Явір 1616" послугу доставки квітів - і Ви, неодмінно, приємно вразите дорогих Вам людей!

 

Меню