Головна
  Мапа сайту
 
Головна > Корисна інформація > Загублене в таксі    [Повернутися Назад ]

Що забувають у автомобілях таксі

Для більшості лондонських таксистів головна тема для розмов - це не те, кого вони підвозили, а те, що забули в салоні їх пасажири. За підсумками опитування 2 тис. водіїв таксі в 11 містах світу Лондон виявився найзабудькуватішим місцем, де в таксі залишають найчудніші речі. При цьому, лондонські таксисти належать до особливо чесної породи: вони повернули хазяям 96% залишених мобільних телефонів і 97% загублених ноутбуків.

Втім, один водій, спробувавши повернути пасажиру "дуже велику сумку", почув у відповідь, що власник не хоче забирати її назад. При огляді виявилося, що вона вщент набита порнографічними матеріалами.

Найчастіше забувають, звичайно, ноутбуки, телефони, парасольки і портфелі. У Лондоні за останні 6 місяців було забуто 54872 мобільників, 3179 ноутбуків і 923 карт пам'яті.

Час від часу попадаються і дерев'яні ніжні протези. Зубні протези забувають підпилі чоловіки за 60.

У великих містах, там, де нічне життя вирує, таксисти часто знаходять у своїх машинах забуту "Віагру".

Дами "під градусом" забувають накладні груди.

Музиканти після концерту забувають свої інструменти, актори після спектаклю - перуки, накладні вуси і бороди.

Окрема категорія - забуті тварини. Один таксист знайшов ззаді черепаху, інший - морську свинку, третій - великого фазана. Між іншим, досить агресивного: той довго не давався в руки і клювався.

Ще одна категорія "забудькуватих" громадян - молодята. Вони часто бувають настільки захоплені один одним, що в стані ажіотажу й обговорення тільки що завершеного веселого свята в ресторані, нерідко залишають у таксі власне свідоцтво про одруження.

Буває і так, що легковажні нічні пасажирки різного віку забувають на задньому сидінні машини кого б ви думали? Мирно сплячих власних чоловіків, які, природно, прийняли "на груди". Правда, буває і навпаки. Один чоловік забув у таксі свою підпилу і сонну дівчину, заявивши водію, що залишає її як чайові.

Звичайно, чудово знайти в себе в машині кулемет і мішечок з діамантами на суму 100 тис. Доларів (це стало легендою Лондона і, доречі, невідомо, чи знайшовся власник діамантів). Але найкумеднішим виявився інший предмет. В одному таксі в Росії хтось забув мармурову дощечку з надписом "ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ"!

  

Меню